| anonim_4396 a întrebat:

Sarbatori Fericite la toti!

Am o problema cu facebook. Am o adresa de mail care i-am uiat parola si nu o mai pot afala dar facebook l-am pastrat. Acum nu mia stiu nici parola de la facebook, adica nu merge sa ma conectez cu ea. Cred ca mi-a spart cineva parola. Am nevoie de un hack sau ceva care pot sa aflu parola sau sa o schimb, nu conteza cum dar sa intru!

Va rog frumos ajutati-ma am nevoie de facebook crying(

2 răspunsuri:
| MadalinLostRoad a răspuns:

Sa hackezi facebook este foarte greu cu programele care exista pe google, cele mai multe au virusi si altele nu merg sau sunt fake. O modalitate este sa intri pe emailul tau si sa cauti meilul de conectare la facebook, daca ai sters mesajele nu-l gasesti dar tu nu sti nici parola. Deci poti face si asta : dai start, internet, firefox opsions sau orice browser folosesti, iti va aparea o fereastra cu optiuni. Te duci la security sau securitate in romana, dai saved passwords si iti va aparea o lista cu siteruriile si userii dai pe urma jos acolo unde zice arata parole si vei da yes apoi iti va aparea o coloana cu tot ce vrei, asta a fost tot, bafta

| vladuss09 a răspuns:

Da unde ii secutity ala? eu am google chrome...:l