| WallyStanciu a întrebat:

scuzati-mi categoria, dar stiu ca aici veti raspunde mai repede, am o problema, am cartela FROG, si nu-mi mai merge sa trimit mesaje, si am incercat si pe alt telefon e de la cartela, se poate sa fi bagat vreun cod care sa-mi fi blocat mesageria? Stie cineva vreun cod ca sa-mi mearga?

Răspuns Câştigător
| 7eleven a răspuns:

Da.centrul de mesaje deseori se schimba atunci cand schimbi cartela.
intra la mesaje si copiaza codul central de mesagerie de la un alt utilizator frog sau cosmote. retine/ desi frog iti ofera multe facilitati el te si limiteaza. daca la cosmote e posibilitatea de 20000000 apeluri instant la frog sunt doar vreo 2000 si astfel apelul tau va fi in mare parte ignorat. am patit-o pe pielea mea//