| Satana_Costin_1997 a întrebat:

scuze dar am si eu o problema cu pc nu se mai aprinde apas pe buton se aprinde si pourma mi se stinge dar nu imi intra pe destop in nimika ca se stinge repede funda parerea mea e sursa de vine

3 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Verifica temperatura procesorului.

| gheorghe69 a răspuns:

Trebuie sa iei din aproape in aproape sa vezi care sunt problemele. Un articol interesant gasesti aici referitor la problema ta: http://computere.net/calculatorul-porneste-singur-si-se-opreste/

Totusi, daca nu te pricepi, ar trebui sa te duci la un service si ei te vor ajuta.

| 5uMMeR a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Apesi pe buton, care se aprinde, iar dupa se stinge iar!
Mi-am dus monitorul la reparatii, pentru ca avea o piesa veche in el! Asta trebuie sa faci si tu!
Sper ca ti-am fost de ajutor, funda?!