| Teodoralexandru a întrebat:

Se marita sa dau la schimb o unitate HP cu procesor AMD athlon 64 x2 4800+ 2.50 Ghz, 3.5 gb RAM DDR2, un HDD de 160 gb si unu de 80 GB si placa video 256 mb pe o unitate delux cu procesor Intel pentium dual core 2.50 Ghz, RAM 2 gb, HDD 300 Gb si o placa video de 256 mb? Multumesc anticipat!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu.Nu se merită schimbul, în special dacă știi că placa ta de bază duce duce quad core-uri și suporta upgrade ieftin la ram.Succes

| Teodoralexandru explică (pentru DeyCj):

Suporta pana la hexa core si ram pana la 16 gb
Deci nu merita
mersi mult! aa si trebuia sa mai dau inca 100 lei

| Teodoralexandru explică (pentru DeyCj):

Ma gandeam ca Intelu' e mai bun ca un AMD

| CPAElites a răspuns (pentru Teodoralexandru):

Ce model de procesor e acela?
Spune-i sa descarce CPU-z si sa faca screen sa-l pui aici...
Ram ddr3?

| DeyCj a răspuns (pentru Teodoralexandru):

..mda că scria Intel pe el.Și ce dacă e AMD.Un procesor Phenom x4 e la fel de performant, real ca un Q6600, pe care-l iei aproape la dublu numa că scrie pe el Intel. happy.

| Teodoralexandru explică (pentru CPAElites):

A mea are ddr 2 celalta are ddr3