| RobyRO19 a întrebat:

Se merita pe ce am dat 1600 de lei? https://altex.ro/......YRLIVEV51/

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu merge site-ul, mă bagă pe Altex dar arată ca şi cum produsul nu ar fi.

E un PC bunicel, la 1600 lei ce să-ţi doreşti mai mult? + că e în stare nouă.

O să joci jocuri destul de frumoase, măcar pe Low

| RobyRO19 explică (pentru Alexuţ02):

Ok, dar nu inteleg de ce pe CS:GO am 40 de fps-uri. cele mai low setari si tot am lag

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RobyRO19):

Descarcă Razer Cortex pentru PC, a da şi apropo, pe ce rezoluţie joci? şi asta poate fi problema.

Caută pe YouTube "Neveu setări CS:GO" şi vezi acolo, are rezoluţia şi restul setate pentru sporirea FPS-urilor

| RobyRO19 explică (pentru Alexuţ02):

Joc pe rezolutia 1920x1080, multumesc de raspunsuri

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RobyRO19):

N-ai pentru ce, eu nu ţi-o recomand pe aia.

4:3 / Ecran complet
1400x1050
4xMSAA
Filtrare Texturi : Bilinear
Buffering : Triplu

Poţi încerca astea, sunt foarte ok. acum depinde cum eşti obişnuit