| EmanuelEmy7 a întrebat:

Se merita sa cumpar un laptop resigilat, la un pret mai mic, fata de cel sigilat?

8 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| EmanuelEmy7 explică (pentru PedoBarbie):

Argumenteaza-ti raspunsul!

| PedoBarbie a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

E ca și cum ai cumpăra de la second hand.

| EmanuelEmy7 explică (pentru PedoBarbie):

Serios? laughing))
P.S Glumesc, ai dreptate, ca le iei cu pixeli morti sau cu zgarieturi ''fine'' cica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Un laptop resigilat este la fel de nou si la fel de bin ca cel sigilat.Numai ca acela ce l-a cumparat, l-a returnat din diferite motive false sau mai situ eu ce motive. Pretul e scazut, pentru ca a fost desigilat. E ca si cum ai primi biletul de tren al atei ppersoane care l-a returnat lacasa din diferite motive, S--a razgandit sau ..nu i-a placut culoarea sau aspectul.

| EmanuelEmy7 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca mai bine il iau sigilat!

| Anonim77997 a răspuns:

Da se merita, dezavantaje: 1. prezinta niste zgarieturi minuscule (nu se observa ), 2.garantia posibil sa fie mai scurta, avantaje :1.este testat 2.perfect functional 3. un pret mai mic

| EmanuelEmy7 explică (pentru Anonim77997):

Da, sa vad cum fac, ca achizitia o fac in iunie!