| unnume8 a întrebat:

Se merita sa iau acest calculator?
https://mediagalaxy.ro/......4gb-ubuntu
De asemeea, credeti ca ar fi mai bine daca l-as lua pe piese?

Răspuns Câştigător
| SkandallKamataru a răspuns:

Nu merge site-ul, cat costa pc-ul?
Acum depinde si ce jocuri vrei sa joci, dar eu zic ca e destul de ok, eu in locul tau l-as face pe piese, in loc de 8 ii poti adauga 16 gb ram si tot poti iesi pe +.
Cred ca ruleaza perfect aproape toate jocurile.

| unnume8 explică (pentru SkandallKamataru):

E 3100 de lei, si in recenzii scria ca e destul de bun, dar am zis sa vad si parerea voastra

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Zi-mi un buget, ce te intereseaza sa faci si te pot ajuta cu o configuratie pe piese.

| PsyhoChild a răspuns:

Nu-ti lua de pe media galaxy.mai bine iti cumperi vikingul de pe pc garage ca-ti duce toate jocurile.pretul lui este 2700 de lei. daca nu vrei fa-ti pe piese pc

| FakeJoker a răspuns:

Cel mai bine este sa'l faci pe piese, daca vrei te pot ajuta pe tema asta.