| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Se merita sa iti cumperi un hoverboard? Ce avantaje si dezavantaje are?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avantaje? Ce avantaje ar putea avea o jucarie?

| crissssro a răspuns:

Nu nu merita e fics cum mergi numai ga fara sa mergi cu picoarele, e greu sa inveti sa mergi pe asa, poti sa ai acidente pe hoverbord, consuma energie multa ca sa se incarce, si dureaza in jur de 5 ore, se stica usor, reparatile sunt scunpe.
concluyia nu are rost sati cunper hoverbord doar daca n-ai ce face cu banii si vrei sa-i dai pe cicaturi ieftine si rele.

| Popov_Valerica_2001 a răspuns:

Dezavantajele sunt urmatoarele:
1)Este greu ca sa il ei cu tine undeva.
2)Poti avea accidente cu el, palituri ori sa cazi jos chestii de genul.
3)Poti sa il zgirii