| JockerStoica a întrebat:

Se merita trecerea de la iPhone 7 Plus la iPhone 8 plus?
Funda!

4 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Daca ar fi sa-mi cumpar, mi-as alege iphone 6.Si stii de ce? Pentru ca ruleaza aceeasi versiune de IOS ca si 8, care este cu 500 de euro mai scump.Are o camera foarte buna, se misca fluent si arata si bine, nu ca 8 sau 7 nu ar arata.Dar cu diferenta de 500 de euro mi-as lua altceva util, si asa as iesi si cu un smartphone "in trend" si cu altceva.

| Chez0nz a răspuns:

Buna,
Te poti lamuri singur: https://www.youtube.com/watch?v=1rarm3ak628
Fiecare are parerea lui.

| Gentlemans a răspuns:

Ia-ti iphone X daca vrei diferenta.

| mihairt a răspuns:

Deoarece Iphone 8 plus este o optiune mai avansata al Iphon-ului 7 plus, Desigur ca as alege Iphone 8 plus.