| Alcs a întrebat:

Se poate instala Igo Primo Truck pe tableta Asus MeMO Pad HD 7 :http://www.pcgarage.ro/tablete/asus/memo-pad-hd-7-me173x -7-inch-ips-multitouch-cortex-a7-12ghz-quad-core-1gb-ram -16gb-flash-wi-fi-bluetooth-gps-negru-android-42/?

Multumesc :)

2 răspunsuri:
| nicoalina a răspuns:

În principiu da, dar trebuie să ai făcut root la tabletă. Dacă nu te pricepi, mai bine nu încerci. Poți strica de tot tableta.

| zumaq a răspuns:

Sunt foarte sigur ca se poate instala pentru ca si eu am aceiasi tableta si am reusit.