| seflafemeidarfarabani a întrebat:

Se simte diferenta intre 4-5 fps-uri pe ps3 si xbox 360? As vrea sa imi iau una, imi puteti raspunde fiecare intrebare pe rand.Ce e mai bun dintre ps3 si xbox 360, nu va uitati la fps, uitati-va la beneficii adica avantaje care nu au treaba cu jocurile. Sper ca ati înteles. Vreau raspunsuri clare si serioase.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Pai pe PS3 nu trebuie sa platesti pentru online adica sa te joci multiplayer.
Pe xbox 360 trebuie sa iti cumperi membership in fiecare luna sau iti faci abonament care e mai ieftin. App pe xbox 360 totul arata mai fain adica putin mai colorat, pe ps3 e cam... sa spun eu classic.