| aSu75 a întrebat:

Sie cineva de ce nu imi merge imi arata = Această pagină web nu este disponibilă

Nu poate fi stabilită o conexiune sigură deoarece acest site web folosește un protocol nesuportat. thepiratebay?

Răspuns Câştigător
| AngelOfD3ath a răspuns:

Asa am pătit si eu dar pe kickass probabil ca e din cauza antivirusului si iti blocheaza pagina eu am sters antivirusul si am dat un restart la pc si merge.

2 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

Sunt 2 variante (cel putin astea 2 le-am patit si eu laughing )

1.Antivirusul (la fel cum a spus si utilizatorul dinaintea mea)
2.Schimba Chrome-ul cu Mozila si apoi schimba-le la loc(Nu stiu daca ai inteles exact ce am vrut sa zic..si eu am patit asa si dupa asta mi-a mers bine).

| aSu75 explică (pentru Alina49335):

Pai nu mai am antivirusu deoarece am reinstalat windowsu acum doua zile si mi-am schimbat macul si este prima oara cand face asa pe orice browser... sad In plus numai pe site-ul TPB face asa atat si nu merge sa descarca nici-un joc.