| GabrielGL a întrebat:

site-uri ce dau btc bitcoin free sau ceva gen...0

5 răspunsuri:
| Bogdiy14 a răspuns:

Da, exista un site pe care poti sa primesti 2 bitcoin daca te conectezi cu contul de email.
Nu exista asa ceva nu poti sa primesti ceva gratis. Tu vrei sa primesti bitcoin gratis, jocuri steam gratis, orice gratis. Exista site-uri pentru asa ceva, majoritatea sunt survey scam sau reclama peste reclama peste reclama. Nu mai cauta ca nu o sa gasesti si daca vezi o reclama "Free something" nu da click ca e clickbait 101%

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, sigur sunt site uri care arunca cu miile de dolari in tine pentru nimic

Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te la cursul de zi a Bitcoin.
Daca tu esti dispus sa-mi dai 1 bitcoin gratis, atunci iti spun de unde sa iei si tu.

| marian37 a răspuns:

La muncaaaaaa!

| EmanuelMihoc a răspuns:

Http://speedmine.net/? ref=Emanuel_6647
Este free, alegi ce crypto minezi si gata! Ii scoti foarte repede