| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma puteți ajuta. Am nevoie de rasp urgent. Cat tine bateria la S3 neo i9301 cu utilizare frecventa? Daca as folosi batery safer (sau ceva de genu sa mai salvez din baterie) mar tine bateria mai mult? Cat poate tine maxim bateria cu o utilizare frecventa?

4 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

In primul rând bateria oricărui telefon/tablete trebuie formatați 24 de ore apoi depinde de baterie

| Tariceanu a răspuns:

2 zile daca te joci pe el mult http://bit.ly/1BIf4Yz

| Teo026 a răspuns:

O zi daca il folosesti intens, 2 zile daca il folosesti doar pentru vorbit si putin net. Aplicatii cu care ar trebui sa tina bateria mai mult, la mine tinea mai putin deoarece ruleaza permanent si consuma baterie.

| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

App iti opreste din processe care iti consuma bateria.Raspunusul este da dar nu mult iti salveaza bateria in medie 10%