| AndreiWolfenstein a întrebat:

Spuneti-mi de unde pot descarca OpenGl pentru Wolfenstein Enemy Territory?

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca intstalezi driverul placii video, o sa ai si opengl. Asta daca nu e antica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google...o sa gasesti sigur

| andreistalkerromania a răspuns:

De pe GOOGLE cauta

| RomanikaTube a răspuns:

Ai nevoie de o motivatie sa razi?
Te invitam sa urmaresti alaturi de noi canal-ul RomanikaTube!
Aici poti gasi tot felul de clipuri amuzante din Romania dar si clipuri extreme cu care nu ne putem mandrii:)

link:
http://www.youtube.com/channel/UCwIUe9eyj7SpeAb2Om1ROOg

Daca apreciezi continutul canalului nu uita sa te abonezi pentru mai multe noutati urcate zilnic!