| Andrei95_2385 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum aflu ce drivere am in pc...
vreau sa imi reinstalez windowsul (xp) si sa bag drivele din pc-ul meu pe un cd si nu stiu care sunt driverele FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai la start =my computer =manage =device manager

acolo vezi ce drivere ai in pc

exemplu 2 te duci pe pagina inter cu internet explorer browser si dai sasi descarcare automat driverele le salvezi pe un stik, cd si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver Pack Solution ofera posibilitatea de a face o copie de siguranta pentru driverele deja instalate in sistemul de operare. Programul e gratuit si-l poti obtine la adresa web:

http://drp.su/download.htm

| Tagaso a răspuns:

Descarci programul My Drivers 5.01 acest program face și backup la drivere

| bon3loo a răspuns:

Sau.dupa reinstalare descarci Driver Genius 11 si iti face update la toate driverele din pc.

| RoyalFlash a răspuns:

Foarte usor downloadeazati programul EVEREST si acolo iti da toate driverele pe care le ai si placa video, audio, de baza ETC