| Vladut_Ady_1988 a întrebat:

Salut TPU,Stie care-va un program de editat video, dar s-a nu apara Watermark-ul pe ecran.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Asta e cel mai simplu. Vrei sa lucrezi cu After Effects sa nu intelegi nimic pe acolo? Cand intri in Movie Maker in stanga ai o caseta neagra de redare si in dreapta (pe jumatate de ecran), scrie ceva gen ''Adauga fotografii sau videoclipuri'' si apesi acolo si cauti videoclipul tau in pc si il pui si-l editezi.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai watermark-ul iti apare cand iei versiuni ieftine sau gratuite. Cat de complex vrei sa fie programul?

| Vladut_Ady_1988 explică (pentru sltlp):

Simplu',stii unul?

| Vladut_Ady_1988 explică (pentru sltlp):

Normal

| sltlp a răspuns (pentru Vladut_Ady_1988):

Camtasia e destul de "normal" ca si nivel de complexitate/dificultate.

| viooiv a răspuns:

Corel VideoStudio.
Este destul de simplu si foarte bun editor video.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca Windows Movie Maker, pentru ca este gratuit si foarte usor poti edita videoclipuri. Funda?

| Vladut_Ady_1988 explică (pentru YoChriss):

Am movie Maker, dar nu pot s-a pun videoclipuri.

| YoChriss a răspuns (pentru Vladut_Ady_1988):

Asta e cel mai simplu. Vrei sa lucrezi cu After Effects sa nu intelegi nimic pe acolo? Cand intri in Movie Maker in stanga ai o caseta neagra de redare si in dreapta (pe jumatate de ecran), scrie ceva gen ''Adauga fotografii sau videoclipuri'' si apesi acolo si cauti videoclipul tau in pc si il pui si-l editezi.