| Anitaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva cat ar costa sa repar displayul plus touchscreenul unui telefon Utok 500D?

4 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cred ca 100 lei

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Daca este si display-ul este vreo 200 de lei, daca era doar geamul era 100 de lei.Dar trebuie sa mai platesti si mana de lucru, sau il poti schimba tu acasa happy dar nu iti recomand

| nikidjsa a răspuns:

Buna.vre.o 100 lei.ca trebuie sa platesti si 'meseriasu.l" uite https//servicetableta.ro un site care le repara sau prin intermediul garantiei si ma dai ceva

| Anitaaaaaaa explică (pentru nikidjsa):

Dar de exemplu, screenurile cand le fac arata perfect normal, cum as putea stii daca e si touchul? Adica... este spart, si nu se mai vede o parte, se vede doar negru, dar daca fac screen e totul in regula... trebuie sa schimb si tuochul, sau doar ecranul?