| Dutzu18 a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi mai apare nici o aplicatie de pe cardul SD? Adica daca intru la stocare imi arata ce aplicatii am pe el, dar nu imi apar in meniul principal si nu am de unde sa le accesez. De asemenea am conectat telefonul cu cablul USB la PC si imi aparea tot ce e pe card.
Funda. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Pai ca sa vezi ce ai pe card pot intra(numai daca ai android) la my files si apoi dai pe SD Card

| Dutzu18 explică (pentru Muntenaşu_Sebastian_1998):

Dar eu nu vreau sa vad ce am pe card. Vreau sa stiu de ce nu imi mai functioneaza cardul de meorie, nu mai am nici poze, muzica, jocuri etc.

| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Pai ca sa vezi ce ai pe card poti intra(numai daca ai android) la my files si apoi dai pe SD Card