| Nycku1999 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie pentru android de ascultat muzica iar dupa ce am terminat de ascultat melodia respectiva sa ramana memorata in aplicatie si sa o pot asculta fara internet.Multumesc, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| StanMadalina11 a răspuns:

Playtube!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am o aplicatie pe tableta care merge si pe telefon! Se nimeste Android Music si merge sa cauti melodii, arata foarte multe variante, si cu o simpla apasare pe melodia dorita o pui sa o asculti si daca apesi pe Download o salveaza la files(dreapta sus in aplicatie).
Am incercat sivalte aplicatii pentru downloadat muzica dar celelalte se tot blocheaza si altele nu sunt mai bune decat Android Music.
Funda?;(

| muzicamuzic a răspuns:

Cum se foloseste play tube? nu merge fara net