| Nicullet a întrebat:

Stie cineva un program de filmat free care sa fie usor de folosit, sa nu am lag, si sa filmeze mai mult de 10 minute? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

OBS este free, poti sa filmezi cat vrei cu el sau sa faci livestream. Daca ai lag incearca sa schimbi setarile, ai nevoie de un pc bun daca vrei sa filmezi in timp ce te jociwinking.

| Hitback a răspuns:

Fraps. Camstudio. Hypercam. Bandicam. ultimul stiu ca filmeaza 10min dar gasesti licenta pe google.