| vlydi a întrebat:

stie cineva un program de sparta parole?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie nimeni, pentru ca nu exista

| inconscient a răspuns:

Nu e bine, nu e bine!
Va zic sa nu raspundeti, zic si eu, nu ma bag! straight face straight face

| Weider a răspuns:

Stiu eu un "program" de spart parole, trebuie doar sa te duci la persoana respectia, trebuie sa ameninti cu moartea ca sa-ti spuna parola, altfel nu poti. laughing

| Fuzzyuzzy a răspuns:

Incearca cu Neptun project, Pro Rat, Ardamax Keylogger. Si nu exista spart parole doar "furat". Aceste programe iti trimit pe e-mail tot ce tasteaza persoana respectiva. Asta e educativ sau pentru cultura generala!

| BotaNorbert a răspuns:

Poate cu-n ciocan, altă metode nu cred că există de ''spart'' parole...În rest dacă chiar vrei să fi rău iţi dau o idee de pornire ''Stealer''! Găseşti pe net, doar vezi să nu fi tu cel care rămâne cu parola ''spartă''! Sau poate gaseşti tu vreo vulnerabilitate(sql.), intri in baza lor(yahoo) de datelaughing Dacă reuşeşti anunţăne şi pe noi! baftă