| MihaelaElena67 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot creea un chestionar? Sa creez niste intrebari si dupa sa il distribui unde am nevoie ca persoanele respective sa raspunda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| cookiejar a răspuns:

Nu te chinui, exista formulare de la google care din experienta sunt mut mai accesibile daca ai cont de gmail, plus ca pot fi salvate pe google drive ca sa le poata edita si alte persoane, in caz ca ai nevoie. Odata formulate, le poti distribui rapid pe retelele de socializare.

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Pe typeform.com, doar ca trebuie sa iti faci cont