| mnopqr a întrebat:

Stiti cumva daca se poate instala Windows pe Notebook-ul Acer Aspire One?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă știi să Lucrezi cu sistemul de operare Ubuntu Linux, eu ți-aș recomanda să îl instalezi pe ăsta, ( instalat în română ) și să nu te încurci cu nici un Windows.
Windows-urile sunt pe bani, ce nu îți stau bine, banii în buzunar?

| MMihai a răspuns:

Dacă știi să lucrezi cu sistemul de operare Ubuntu Linux, eu ți-aș recomanda, să îl instalezi pe ăsta, ( instalat în română ) și să nu te încurci cu nici un Windows.
Windows-urile sunt pe bani, ce nu îți stau bine, banii în buzunar?

| SpartanMan a răspuns:

Da se poate.Iti recomand XP.