| Pietricel a întrebat:

Stiti cumva de ce imi arata asta cand intru pe forum? https://i.imgur.com/l4v6tMu.png
Am incercat sa ma loghez cu contul meu dar nu merge, in cpanel nu e nimic legat de asta. Funda

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca e forumul tau, cu un file manager te loghezi pe ftp si ai un fisier config.cfg in care ai si datele de logare in cpanel. Daca nu este al tau, nu te poti conecta in panoul de administrare.

| Pietricel explică (pentru Intruder19):

Este al unui prieten.

| Intruder19 a răspuns (pentru Pietricel):

Daca nu ai datele de autentificare ca admin nu te poti loga in cpanel.