| Petrisor96 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot lua Pachetul Microsoft Office 2010? Am un laptop nou si imi trebuie instalate si nu stiu de unde sa le descarc.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza-ti OpenOffice!
Este cu licenta GRATUITA, are toate functiile principale (si nu numai) din Microsoft Office, cu care seamana mult (denumirile modulelor difera).
http://www.openoffice.org

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici un om sanatos la cap nu mai instaleaza asa ceva in 2017. Le ai pe toate online, moca, la ce naiba le-ai vrea instalate? Plus ca e OpenOffice complet gratis, sau LibreOffice, daca vrei sa instalezi ceva musai.

| Petrisor96 explică (pentru GabiDumitrescu):

Instalez ce vreau. Care e problema?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Petrisor96):

Uite ca a zis si Bula. Daca tot "instalezi ce vrei" atunci instaleaza in mm ce vrei si nu veni aici ca sa intrebi, sa primesti sfaturi de la oameni care folosesc calculatoare de cand nu avea tac-tu par sub brat, si tu sa o faci pe desteptul.

| Petrisor96 explică (pentru GabiDumitrescu):

Sa fac pe desteptul cu ce? Am cerut ajutor. Doar atatwinking
Crezi ca rezolvi ceva daca injuri?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Petrisor96):

Cu modul impertintent de a te exprima, cu asta o faci pe desteptul. Ajuta-te singur, daca tot esti asa de 'teligent incit dai pe-afara.

| Petrisor96 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cine a început primul? Eu sau tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2010? Really? 2017 ce are? Ti-a dat baiatu'... daca nu le ai Free Online.

| Catalin0486 a răspuns:

Pentru achizitii online, aici: https://www.microsoft.com/......ficesuites 4249! 3! 201741858902! e! g! office&ef_id=WTvNqwAABN-Cnvrf:20170707193603:s&invsrc=search
sau gasesti la altex, flanco, etc.

| GennJayJay10 a răspuns (pentru Catalin0486):

LoL nici nu observasem ca deja era postat site-ul.

| ankaaka a răspuns:

Uite aici: http://www.mocasoft.ro/? s=OFFICE
alege ce vrei, este legal 100%

| anonim_4396 a răspuns (pentru ankaaka):

Atata timp cat el costa bani iar pe un site il gasesti bani nu este legal. Office-ul se cumpara de pe site-ul oficial Microsoft.

| GennJayJay10 a răspuns (pentru ankaaka):

E la fel de legal ca si ThePirateBay. : J

| GennJayJay10 a răspuns (pentru ankaaka):

Https://www.microsoft.com/......ficesuites 4249! 3! 201741861107! p! g! mersi%20office%202010&ef_id=WLGCbQAAAC9Vm9mU:20170707203216:s&invsrc=search