| dbSteff a întrebat:

ştiţi vreo aplicaţie pe android de ascultat muzica gratis? De exemplu Zonga la care poti sa asculţi daca plăteşti prin Vodafone sau Deezer daca plăteşti prin Orange. Mulţumesc.

1 răspuns:
| Denny22Den a răspuns:

Hei, eu ascult muzica pe Live 365, e un radio si sunt mai multe statii. Poti sa alegi ce gen de muzica vrei sa asculti, e super si poti asculta si pe calculator/laptop. Aici e site-ul si statia pe care o ascult eu :) : http://www.live365.com/cgi-bin/directory.cgi?searchdesc=The+big+joe. Sper ca te-am ajutat!