| Silviu737 a întrebat:

Stiti vreo modalitate de a reda posturi tv din ace player pe tv prin DLNA cu ajutorul telefonului? Am gasit o aplicație care ma ajuta sa fac asta, dar dupa 5 minute ace player imi cere sa imi fac abonament la ei. Stiți cumva vreo alta aplicație care sa redea posturile ace player si sa le pot pune pe tv?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3cOvh33 Nu mi-a trebuit Ace Player ci Sop to Http si VLC Player.

| Silviu737 explică (pentru Salontanul):

Stiu de sopcast dar nu mai merge nici un program cu el, toate sunt offline. De asta intreb de ace player ca altfel nu il foloseam

| JicaContra a răspuns (pentru Salontanul):

Sop a murit!
SERIOS
chiar intai am crezut ca doar au dezactivat login-ul anonim, dar am cautat pe google si am gasit parola functionala, si toate canalele sunt off-line

| Salontanul a răspuns (pentru JicaContra):

Stiam ca eu am TV-Maxe pe Linux si nu mai merge. In programul dat de mine anumite canale n-au nevoie de Sop ci de mxplayer si merg.

| Silviu737 explică (pentru Salontanul):

Pe ace player merge la fel de bine dar problema e ca nu ma lasa sa il dau pe tv, fara sa folosesc pc-ul, daca ar merge sa redai prin tv cu telefonul era perfect

| Silviu737 explică (pentru JicaContra):

Da cred ca ori sa desființat ori au căzut serverele

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat: se poate instala si Ace.