| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site din Romania cu simulatoare? Adica simulatoare de masini, de camioane etc. Dati-mi daca stiti va rog happy

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Sunteti buti amandoi =)) becka133, site-ul tau este despre piese auto, ma rog tu ai spus ca te pricepi, dar Elvis98, ce scuza ai pentru ca site-ul este despre filme =)) doamnee atata prostie e pe lume! site-ul de simulatoare este : http://www.buygames.ro/ acolo are tot felul de sectiuni... printre care este si sectiunea ''simulatoare'' pfooai, nu imi imagina ca puteti da niste raspunsuri asa de ''inutile'', sasukeady, stiu ca raspund tarziu, dar sper sa imi dai funda :D

2 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Www.drauto.ro cred ca au. nu stiu sigur nu ma pricep.

| Elvis98 a răspuns:

Http://www.onlytheone.ro/ este cel mai bun cred eu:)