| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Studiez mult informatica si limbajele de programare si pe viitor am niste proiecte destul de mari in mediul online.Pt cei cunoscatori, as vrea sa stiu, in dezvoltarea un aplicatii cum se combina mai multe limbaje de programare.De exemplu:JavaScript si C++.Si ce sunt acele framework-uri?
Va rog sa nu raspundeti cu comentarii rautacioase.Am idee cat de cat despre framework dar nu in totalitate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Limbajele le poti combina in multe feluri. Tu ai ales un exemplu destul de prost. Nu stiu de ce ai combina js cu cpp.

| Eddward15 a răspuns (pentru suntserios):

Am dat exemplu doar.

| EDWARd2231321 a răspuns:

I ati photoshop