| dumitru900 a întrebat:

Sub sticla de protectie de la Samsung galaxy s7 edge a nimerit un punt mic de ceva cred ca ceva gunoi, particula si in ceva aplicatie cu fundalul alb se observa si ma deranjeaza.as vrea sa stiu daca e posibil sa-mi scot sticla si sa dau punctul jos? sau daca o scot o sa o mai pot pune sa mearga?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Esti sigur ca respectivul punct nu este de fapt un pixel mort?

Oricum ar fi, recomandarea mea e sa nu te complici, fara instrumentele si cunostiintele necesare, o clipa de neatentie iti poate provoca surprize neplacute si costisitoare.