| denis223 a întrebat:

sunt abonat telekom, si am o problema care este urmatoarea : in orice as incerca sa intru ( ma refer strict la lucruri care folosesc internet cum ar fi jocurile, la toate primesc mesaje cum ar fi : failed to connect to the game, connection lost, etc.
Am aici poze : http://imgur.com/a/k0Jgt
Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Ovidiu_Petrescu_1985 a răspuns:

Incearca sa refaci setarile la conexiunea de internet

| denis223 explică (pentru Ovidiu_Petrescu_1985):

Poti fii mai explicit? Ca exista mai multe variante la raspunsul tau.

| denis223 explică (pentru Ovidiu_Petrescu_1985):

Poti fii mai explicit? Ca exista mai multe variante la raspunsul tau.De unde sa le refac?