| GunnY_4636 a întrebat:

Sunt din Grecia si am DIGITV... am sters/s-a sters din intamplare Antena1... Solutii? MS!

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Antenele nu se mai difuzeaza pe digitv nu mai incerca degeaba e de la ei nu mai ai contract cu antenele

3 răspunsuri:
| Snowstormm a răspuns:

Du-te in setarile(Settings) televizorului si cauta ''Search for channels'' sau ceva de genul.

| GunnY_4636 explică (pentru Snowstormm):

Deja incercasem... nu este de acolo! Tnx anyway

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

Nu mai au contract cu antenna nici digi nici focus dar poti intra aici sa vezi antena 1 http://radiovaculesti.ucoz.ro/