| anonim_4396 a întrebat:

sunt din Pitesti si am o combina mai veche dar functionala.Din pacate nu mai merge dvd player-ul si m-am gandit ca poate exista un loc unde il pot repara.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăla nu e dvd player este cd player, si da il poti duce la un atelier reparatii audio amplificatoare statii boxe, ei fac si reparatii la cd dvd, trebuie schimbat laserul cum e la casetofoane capul de redare asa e la cd uri laserul care redă cd ul, mergi cu combina la ei si vezi ca o sa coste reparatia.

| CristiDgc a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau sa adaug ca motorasul care invarte cd-ul nu functioneaza cum trebuie. misca cd-ul de 2-4 ori si dupa schimba pe urmatorul cd (magazie de tip carusel) si face acelasi lucru indiferent daca are cd sau nu.