| ionuttt07 a întrebat:

Sunt Ionut

Mi-am cumparat un Router Tl-WR740N l-am Conectat la Pc si imi merge Netu dar reteaua wireless nu de ce?sad

Am un Samsung Galaxy S3 si as vrea sa ma conectez la wireless dar cand dau sa ma conectez imi spune ca reteau este Deconectata dar mi-o aratastraight face

As vrea sa stiu cum pot sa rezolv problema asta...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in webbrowser 192.168.1.1 si dai pe WIRLESS ENABLE e pe la advanced settings.

2 răspunsuri:
| danysasuke7 a răspuns:

Trebuie sa faci setarile acestea cum rata in acest video http://www.videotutorial.ro/? p=6277