| FlorinAcea a întrebat:

Salut TPU,sunt manager la o pagina de pe facebook si vreau sa mai reduc din admini, ce poate face un content-creator, adica poate face orice dar nu poate intra la functiile de admin.Astept un raspuns cat se poate detaliat cu toate functiile pentru content creator.Dau FUNDA.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| AdyYou999 a răspuns:

Salut.Un creator poate publica mesaje, poate posta pe acea pagina.Dar nu poate indeplini functiile de admin.Pentru mai multe detalii vezi fb-ul meu Andrei Manuel Chiriac