| MihaelaDart a întrebat:

Sunt "pedepsită" de către Facebook rolling on the floor, posibil sa fi exagerat în ultimele 3 zile cu prea multe like-uri. Nu pot da like la nici o postare din grupuri, profile, nimic. Cei care au fost interdicție, după câtă vreme și-a revenit la normal? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

24 de ore sau 48 de ore

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Așa de mult!? rolling on the floor Este că și cum privesc din umbră laughing

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

E las ca poti si fara Facebook si asa e pierdere inutila de timp, oamenii fiind tot mai depresivi si cu liste de asa zis prieteni de care multi habar nu au sau grupuri care publica stiri fake, e plin Facebook de asa ceva chiar ei recunosc ca 90% din ce e acolo e fake

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Nu fac parte din grupurile cu anunțuri, sunt grupuri cu mămici, chestia e că dacă întreb ceva ce nu știu, și îmi mi se răspunde, îi mulțumesc cu un like ceva de genul. Facebook-ul e deja parte din familie, sigur că voi lua pensie de la ei rolling on the floor rolling on the floor de aproape 12 ani sunt activă laughing laughing. Acum când sunt în concediul medical, cu Facebook mai îmi trece ziua.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ce frumos, ce ai fata sau baiat?

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Nimic momentan, nu mi-a reușit prima inseminare artificiala :'(. Pe grupurile normale nu mă simt bine, la cele de mămici nu exista întrebări legate numai de copii.

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu ai primit notificare in inboxul de asistență (totuși, ar fi bine să verifici), ar putea fi vorba de o eroare tehnică, iar tu te învinuiești degeaba.
Trimite-le un mesaj la:
Raportează o problemă→ Ceva nu funcționează etc
În câteva ore, primești răspunsul.

| MihaelaDart explică (pentru floresdemayo):

Gata! Și-a revenit. Am văzut de azi dimineață că merge sa dau. Chestia e că m-am pus sa schimb parola, sa recunos anumite persoane daca le-am adăugat, daca am uploadat noi poze ori comentat pe Facebook. Sigur nu a fost o eroare. Nu am văzut la inboxul de asistență, sincer nu am avut timp sa caut la cât de ocupata am fost zilele astea, nu am dat importanță.

| GabyT10 a răspuns:

In notificare primita de la Facebook (uita-te la Inbox de asistenţă) iti spune si pentru ce perioada ai fost "pedepsita" happy