| ImClauFTW a întrebat:

Sunt YouTuber si mi-am achizitionat un microfon dar se aude doar intr-o casca, cine stie sa rezolve problema primeste funda

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Păi acum sunt pe telefon, dar dar dacă aș fi pe PC și s-ar auzi într-o cască, aș umbla la volumul cu iconiță maro și unde arată L-R. Acolo trebuie să fie linia pe vertical la 0 între cele 2 (L&R). Sper că ai înțeles!

| sqeeet a răspuns:

Daca ai windows 10, incearca sa configurezi microfonul, si castile si apoi intra pe HD Audio Quality si da-i undeva pe sound, si este o linie acolo pe care o poti muta in stanga si dreapta ca sa selectezi volumul castii in functie de ce parte doresti, si tu o duci la mijloc, atat. si mie mi s-a intamplat si mi-a mers asta