| VladKrK99 a întrebat:

Telefonul mamei mele merge foarte greu și l-am resetat de nenumărate ori, ce mă sfătuiți sa fac? Sa schimb softul? Un tutorial ar fi de ajutor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Da,ii poti schimba soft-ul cu unul de la MIUI(zic MIUI pentru. ca este unul dintre cele mai bine optimizate Custom ROM-uri), dar asta te-ar ajuta foarte putin, avand in vedere cat de vechi este telefonul

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Schimbarea softului intr-un dispozitiv la care componentele sunt de vina e precum tratarea alzheimer-ului cu fervex.

Nu te ajuta mult, telefonul e vechi si trebuie schimbat.

| IMihaitza a răspuns:

Pai ce telefon are mai intai