| Iunix a întrebat:

Știți vreo aplicație cu care aș putea filma ecranul telefonului? Vreau o aplicație cu care să filmez ecranul telefonului în timp ce joc niște jocuri. Cea mai bună aplicație pe care o știți. Ce înseamnă o aplicație bună? Trebuie să filmeze HD, minim 720p, fi filmeze în minim 60fps, să poată înregistra atât sunetul intern, al jocului cât și sunetul extern prin microfon. PS : Să nu fie Mobizen, o știu deja și aș vrea ceva mai bun.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista,dar iti trebuie root la telefon. Fara root este numai mobizen.