| TibyTiberiu3456 a întrebat:

Știe cineva o aplicație pentru a edita poze? Adică una cu care să pot decupa să zicem. oamenii din poză și să-i pun pe alta. Există o astfel de aplicație?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Exista multe astfel de aplicatii.
Pentru a te putea ajuta, trebuie sa dai detalii suplimentare.
Doresti o aplicatie gratuita?
Doresti o aplicatie profesionala?
Ce sistem de operare folosesti?
Ai PC relativ puternic? (in corelatie cu aplicatiile profesionale, acestea au nevoie de sisteme mai puternice, pentru ca iti pot da si exemple de programe indreptate catre uz casnic, ce functioneaza foarte ok pe un Windows XP si calculator de 15 ani).

| amogus29328948 a răspuns:

Pentru exemplul dvs, puteti folosi stickerele Snapchat.