| BL4J a întrebat:

Știe cineva un program de editare pentru Android cu care pot schimba de exemplu o poză cu culoarea gri în culoarea normală...culoarea pielii normala nu cea editată în gri?
Dau fundă!
Sper că ați înțeles din ce am spus eu acolo.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cauta pur si simplu photo colorizer...

| NLS a răspuns:

Ai incercat Color Pop Effects?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste photo editor

| DenqOO a răspuns:

Eu mai folosesc PXLR, dar am folosit si un photoshop pentru mobil la un momendat si avea niste efecte interesante. Poti sa le incerci sa vezi daca au ceea ce iti doresti.

| BL4J explică:

Nu merge niciunul dintre care ați spus voi să transforme o poză editată gri într-o poză normală cu culoarea pielii și culoarea obiectelor etc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru BL4J):

Si tu la ce te astepti? Algoritmii vad numai valori, nu unitatea pozei, ei nu vad forme, ci doar valori. Este imposibil sa scoti culoare din alb-negru, cel putin pentru un algoritm.

| Anuket a răspuns (pentru BL4J):

Merge, dar trebuie să alegi tu culoarea să fixezi opacitatea, să reglezi ce opțiuni mai ai și să le pui manual pe tot ce vrei să colorezi. Eu folosesc Sketch de mult timp și sunt foarte mulțumită, nu se mai află pe playstore, dar sigur sunt alte aplicații similare.