| ElGreco88 a întrebat:

tocamai ce mi-am cumparat un telefon Sony xperia miro st23i de la Vodafone, dar se pare ca nu merge cu o cartela de cosmote, este codat.Stie cineva cum pot sa il decodez? Daca nu sa ma duc la ei sa le spun I don't know

Răspuns Câştigător
| adych a răspuns:

Se poate decoda contra cost desigur la orice service doar ca sfatul meu ar fi sa nu o faci cat timp este in garantie pentru ca o vei pierde, iti zic din proprie experienta, odata decodat papa garantie.

| ElGreco88 explică (pentru adych):

Da. am fost si mi'au cerut 180 lei straight face. O sa imi schimb eu reteaua si gata, pana una alta! Multumesc.bft

7 răspunsuri:
| yonutz63991 a răspuns:

Merge asphalt 6, asphalt 7 si nfs most wanted pe el?(nu trebuie sa le descarci. Daca ti le arata in google play cand esti pe telefon inseamna ca merge)Imi poti zice si mie plz?; D

| ElGreco88 explică (pentru yonutz63991):

Da merg! Pe Xperia

| NUMEPamPam a răspuns:

Pai du-te la orice service GSM si ti-l va decoda acolo decodarea costa intre 20-90 lei probabil. Bafta! P.S. : am o mica intrebare, daca esti utilizator Cosmote, de ce l-ai cumparat de la Vodafone? big grin

| ElGreco88 explică (pentru NUMEPamPam):

Pentru ca am prelungit un abonament!

| raul11 a răspuns:

Si eu mi-am luat de la Vodafone si am mers la ei si miau decodat telu pe gratis

| raul11 a răspuns (pentru raul11):

Mai am garantie inca