| MihaiSergiu345 a întrebat:

Salut,TPU! Tocmai am achizitionat un Huawei U8665 si incerc sa ma conectez la wi-fi dar nu introduc bine parola si mi se dezactiveaza dupa ce trece mai mult de un minut wi-fi-ul.Ce sa fac? Vreo Solutie? wi-fiul telefonului mi se autodezactiveaza

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Poate de vina e reteaua wi-fi, nu telefonul tau, incearca sa te conectezi de pe alt telefon la aceeasi retea, daca face la fel e din cauza retelei wi-fi, aceasta trebuie reconfigurata.