| TintarTehno a întrebat:

Tocmai am facut un joc (cu zombie) in unity 5 dar EnemyV2 (Zombie) trebuie sa urmareasca niste wandarpointuri care nu functioneaza decat la inaltimile mai joase de 3 :/. Ok, faza e ca EnemyV2 functioneaza decat pe suprafete plane (flor) cu inaltimea mai joasa de 3, eu vreau sa ii pun de un terain mai denivelat sa spun asa, deci cand pun enemy pe alt tip de suprafata nu reactioneaza dar il pot omora...
Sunt incepator, help me!
Daca ma ajutati va fac rost de 5 funde happy pun 5 intrebari (fake) pe TPU si va dau funda indiferent de raspuns happy suna bine? HELP ME!

1 răspuns:
| Zaira_Dobre_1975 a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet...