| Pietricel a întrebat:

Tocmai ce am achizitionat un laptop ASUS A541UV. Am vazut pe diferita siteuri ca daca pun wind piratat pierd garantia. Dar eu il am cu licenta primita (am primit-o cand s-a lansat). Are ceva?

2 răspunsuri:
| MariaGeanina321 a răspuns:

Salut, in primul rand ca daca l-ai cumparat acum recent si deja are windows-ul cu licenta pe el de ce ai vrea sa bagi altul piratat?
Iar in al doilea rand nu are nimic deoarece garantia se refera la defectul pieselor de la laptop, nu ii intereseaza pe ei ce software folosesti sau asa mai departe...

| Pietricel explică (pentru MariaGeanina321):

El a venit initial cu Endless OS.