| Alin_Badea_1999 a întrebat:

Tocmai ce mi-am reinstalat WIndows 7 si am vrut sa instalez diverele pentru asta am folosit 3dp chip, am instala placa video si inca un driver de audio ceva, apoi mi-a cerut restart, am dat restart, pana aici totul bine. Mi s-a facut totul bine pana la partea aia unde scrie Wellcome nu imi aparea era ecranul negru si mai departe destcktop negru nu vedeam nimic, de ce?

Dau funda! Urgent

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Driver pentru placa video incompatibil sau corupt, nu mai scăpi, doar un reinstall te rezolvă.
De ce nu îl iei tu manual de pe pagina producătorului?
Nu mai spun că nu era nevoie, Windows instalează automat niște drivere universale, deci nu era musai și pentru cel audio.

| flixbuster a răspuns:

Porneste in Safe Mode si dezinstaleaza driverele recent instalate.

| Alin_Badea_1999 explică:

CookyeDog Reinstal la ce?
Si cand sa dau reinstal si de unde sa iau am placa video amd

| K4TALIN a răspuns:

Vezi daca poti intra in task manager, sterge explorer.exe si recreaza-l prin New task. Vezi daca functioneaza

| Alin_Badea_1999 explică (pentru K4TALIN):

Nu cred ca m-ar ajuta deoarece eu nu pot deschide nimic dupa ce ii dau restart