| kiro67 a întrebat:

-Salut TPU. Tocmai mi-am cumparat un Sony ericcson E10i si nu stiu cum sa instalez aplicatii de pe card in telefon. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Deci vrei sa muti aplicatiile din card, in memoria telefonului?
Dai pe fisier/optiuni (sau mai mult)/mutare/card memorie/aplicatii/lipire.

| kiro67 explică (pentru DaftPunk):

-Ca sa fiu mai explicit vreau sa instalez de pe card pe telefon pentru ca download-ez install-urile de pe internet (pc) si apoi le pun pe cardul telefonului adica installer-ele sunt pe card nu sunt gata istalate pe el.

1 răspuns: