| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am luat o imprimanta Canon Pixma MP230 dar e fara cartus. De unde pot lua un cartus? E si color si alb-negru.

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Noua fără cartușe? Sigur nu sunt rătăcite prin cutie?
La fel de bine îți iei o imprimanta noua cu banii pe care ii dai pe cartușe.

6 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Gasesti prin Real, Carrefour.

| anonim_4396 explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Si cam cat costa?

| sdhashsah a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel color pe eMAG ii 86 de lei

| sdhashsah a răspuns:

Acestea sunt tipurile de cartuse cartus Canon cl-511 color, cl-513 color, pg-512 negru, pg-510 negru.Le cumperi de unde e mai aproape pentru tine te duci la un magazin gen altex domo vezi tu unde gasesti si ii spui modelul de imprimanta si ei sigur o sa-ti dea ce trebuie.

| anonim_4396 explică (pentru sdhashsah):

Dar cam cat costa? Am cumparat imprimanta de la Domo. Dar cam cat ar putea sa coste unul?

| anonim_4396 explică (pentru trolololo):

Nou nouta! acum o ora am ajuns acasa. Dar am nevoie urgent de cartuse! Am de scos niste subiecte!

| trolololo a răspuns (pentru anonim_4396):

Noua fără cartușe? Sigur nu sunt rătăcite prin cutie?
La fel de bine îți iei o imprimanta noua cu banii pe care ii dai pe cartușe.