| GrigorasAlex199 a întrebat:

Tot incerc sa instalez Windows 7 Ultimate doar ca nu imi merge, difera modul de instalare, si nu CD-ul este de vina ca am mai incercat si la altcineva.Imi apare o fereastra alba si imi zice sa selectez drivere..sau ceva de genul.Si de mult timp incerc sa gasesc o solutie dar nu gasesc.
P.S:Calculatorul meu are cam 6-7 ani poate ar fi si asta problema.

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Poza cu ce iti apare acolo si te ajutam man!

| K0sti a răspuns:

SATA pus pe AHCI in BIOS si tot in BIOS dai disable la UEFI daca ai optiune!

| GrigorasAlex199 explică (pentru K0sti):

Daca pun pe AHCI dupa nu mi se mai deschide PC, si nu am optiune cu UEFI...

| K0sti a răspuns (pentru GrigorasAlex199):

Nici nu-ti trebuie UEFI! Fugi la service!

| EneCristian a răspuns:

Sa selectezi driver? vrei sa spui sa pui partitiile? la w7 driverele se cauta automat sau manual pune pe automat.